بايگانی
آخرين نظرات …

  انتخابات خانه مطبوعات گیلان برگزار شد‌‌

  انتخابات خانه مطبوعات گیلان برگزار شد‌‌

   گزیده خبرها ، اصلاح ۲۶۰ ، دوشنبه ۲/۱۲/۱۳۸۹ ، سال پنجم .

   

  پس از ۳ سال؛

  انتخابات خانه مطبوعات گیلان برگزار شد‌‌

  به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رئیس خانه مطبوعات گیلان در جریان برگزاری مجمع عمومی خانه مطبوعات استان اظهار داشت: پس از سه سال توانستیم محفل بسیار منظم و هماهنگ از خانواده بزرگ مطبوعات گیلان را در کنار یکدیگر داشته باشیم.
  ابراهیم بهمنی‌جلالی با اشاره به تغییرات در اساسنامه خانه مطبوعات افزود: در اساسنامه جدید خانه مطبوعات گیلان تغییرات چندانی صورت نگرفته است.
  وی همچنین با انتخاب پنج نفر از اعضای هیئت رئیسه سنی مجمع عمومی خانه مطبوعات گیلان، سه بند مصوب در اساسنامه را به رأی گذاشت.
  در این سه بند مقرر شده تا ورودیه خانه مطبوعات گیلان از یک هزار تومان به ۵۰۰ تومان کاهش یابد و مدت فعالیت اعضای هیئت مدیره نیز دوسال و بازرس یک سال باشد.
  در این انتخابات که با حضور ۱۶۷ نفر در سالن رحمدل خاتم‌الانبیا (ص) رشت برگزار شد، ۱۶۳ برگ رأی جمع‌آوری شد.
  در ترکیب ۹ نفره اصلاح شده در اساسنامه خانه مطبوعات گیلان، سه نفر از مدیران مسئول، سه نفر خبرنگار، یک نفر سرپرست و دو نفر بازرس انتخاب شدند.
  در بخش مدیران مسئول، ابراهیم بهمنی‌جلالی مدیر مسئول روزنانه نسیم با ۱۱۵ رأی، رضا احمدی سراوانی مدیر مسئول روزنانه خزر ۹۵ رأی و حجت‌الاسلام سید عبدالباقی اسحاقی مدیر مسئول هفته نامه اصلاح با ۷۵ رأی ، اکثریت آرا را به دست آوردند و فاطمه عاطفی‌فرد مدیر مسئول ماهنامه پادنگ با ۳۶ رأی ، به عنوان علی‌البدل انتخاب شد.
  در بخش خبرنگاران نیز کریم خرسندی از روزنامه گلچین‌امروز با ۱۱۶ رأی، علی کریمی از روزنامه مارلیک با ۸۲ رأی ، و مهران بازرگان از روزنامه معین با ۵۲ رأی حائز کسب آرا شدند و نادر اسدی با ۴۸ رأی به عنوان علی‌البدل انتخاب شد.
  در بخش سرپرست، معصومه نیک‌کار با ۸۵ رأی منتخب شد و علی کشت‌پرور نیز با ۴۱ رأی به عنوان علی‌البدل در این قسمت انتخاب شد.
  غلامرضا تبریزی از هفته نامه اصلاح و علی همرنگ از هفته نامه پیک شمال نیز به عنوان بازرسان خانه مطبوعات استان انتخاب شدند.

  یک نظر بگذارید