بايگانی
آخرين نظرات …

  بحرین ؛ قتلگاه شیعیان مظلوم

  بحرین ؛ قتلگاه شیعیان مظلوم

  سرمقاله ، اصلاح ۲۶۴ ، دوشنبه ۲۲/۱/۱۳۹۰ ، سال پنجم .

   

  شیعیان ، همیشه در طول تاریخ ، مظلوم واقع شده و مورد ستم حکام جور ، قرار داشته اند .

  شیعیان ، همیشه در طول تاریخ ، مذهب حقه ی خویش را با نثار خون آزادگان شان ، پاسداری کرده اند .

  شیعیان ، همیشه در طول تاریخ ، بر علیه ظلم دولت ها ، امیران و پادشاهان مستبد ، قیام و مبارزه کرده اند .

  شیعیان ، همیشه طرفدار عدالت برای همه اقشار مردم بوده و شهیدان فراوانی را نیز در این راه ، تقدیم کرده اند .

  … و اینک نوبت کشور کوچک بحرین است که قتلگاه شیعیان مظلوم باشد . کشوری که بیش از هشتاد درصد جمعیتش را شیعیان تشکیل می دهند ولی با دسیسه های انگلیسی و آمریکایی ، حکومت آن در دست مزدوران استکبار است .

  استکبار جهانی ، تا به این زمان ، نشان داده است که فقط به منافع خود می اندیشد و به سرنوشت انسان های دیگر ــ آسیایی ، آفریقایی ، آمریکای جنوبی و… ــ هیچ توجهی ندارد . استکباری که جز خودش ، کسی را صاحب تمدن نمی داند و وحشی گری و ددمنشی خود را به ملت های دیگر نسبت می دهد .

  در این روزهای دشوار ، شیعیان بحرین ، بین مستکبرین جهانی و وهابیون آل سعود ، گیر افتاده و مصیبت های بسیار سختی را تحمل می کنند .

  اینک زندان های آشکار و پنهان عربستان و بحرین ، شاهد به زنجیر کشیده شدن شیعیان مظلومی است که هیچ یاور و پناهگاهی ندارند و تنها با تکیه بر ایمان و اعتقاد محکم خود ، مردانه به پا خاسته و در حال نبرد با دشمنان اسلام و بشریت می باشند .

  آری این روزها ، ایام محنت باری است هم برای شیعیان و هم برای انسان های آزاده ی سراسر جهان که با همت و غیرت بی مانند خویش به یاری برادران و خواهران خود در بحرین بشتابند و از آلام و دردهایشان بکاهند .آزادـ

  امروزه شیعیان در بحرین ، در معرض یک نسل کشی عجیب تاریخی قرار دارند . همان نسل کشی که سال ها در « منطقه پاراچنار کشور پاکستان » جریان دارد و با سکوت رسانه های خبری دنیا ، فجیع ترین جنایات در آنجا انجام می شود ولی به اندازه « غزه » ، « عراق » و « افغانستان » صدا و تصویرشان به جایی مخابره نمی شود و از همدردی ملت ها خبری نیست .

  آری ، نام شیعه با مبارزه ، تن ندادن به ظلم و سر خم نکردن در برابر ستم پیشگان همراه است و این راه نورانی تا زمان حضرت صاحب الزمان ادامه خواهد داشت .

  یک نظر بگذارید