بايگانی
آخرين نظرات …

  جلسه خردادماه خانه مطبوعات گیلان

  جلسه خرداد ماه خانه مطبوعات گیلان

   پنج شنبه ۱۲/۳/۱۳۹۰

   

  در روز پنج شنبه ۱۲/۳/۱۳۹۰ ، راس ساعت ۱۲ ، جلسه خردادماه هیئت مدیره خانه مطبوعات ، در مکان اصلی این خانه ــ روبروی بیمارستان پورسینای رشت ــ برگزار شد .

  البته قبلا قرار بود که جلسه فوق در دفتر « روزنامه گلچین امروز » تشکیل شود که در روز چهارشنبه ۱۱/۳/۱۳۹۰ ، به پیشنهاد مدیرعامل خانه ــ جناب آقای بهمنی ــ در محل یاد شده ، برگزار گردید تا شروع فعالیت ها در این محل ، به طور رسمی اعلام گردد .

  شایان ذکر است که خانه مطبوعات به دلیل رکود سال های گذشته ، هنوز هیچ امکاناتی ندارد و بخشی از اقلام مورد نیاز آن که از سوی شورای شهر رشت اهدا شده ، پس از رنگ آمیزی به آنجا منتقل می گردد و باقی لوازم نیز به تدریج ، خریداری می شود .

  به همین دلیل نشست فوق در محیطی بسیار ساده برگزار و اعضای محترم روی موکت یکی از اتاق ها نشسته و تشکیل جلسه دادند .

  در ابتدای این جلسه ، بنده ــ رییس هیئت مدیره ــ از حمایت های جناب آقای ایمانی مدیرکل محترم ارشاد اسلامی گیلان و تحویل به موقع طبقه اول ساختمان به هیئت مدیره تشکر نمودم و از زحمات مدیرعامل محترم خانه نیز به سبب کوشش های مداومی که طی روزهای گذشته داشتند ، قدردانی کردم .

  لازم به یادآوری است که قرار شد تشکر کلیه اعضای هیئت مدیره از مدیرکل ارشاد اسلامی ، طی نامه ای به ایشان اعلام شود .

  اینک هیئت مدیره خانه مطبوعات ، در انتظار تخلیه طبقه دوم است که انشاء الله پس از پایان امتحانات دانشجویان مستقر در آنجا صورت گرفته و ساختمان مذکور به طور کامل به خانه مطبوعات ، تحویل می گردد .

  در این جلسه بحث های متنوعی مطرح و تصمیم گیری های لازم به عمل آمد .

  پس از تبادل نظر اعضای محترم ، بحث پیرامون « آیین نامه اجرایی پیشنهادی » به دلیل داشتن اشکالات اساسنامه ای متعدد ، از دستور کار خارج شده و قرار شد از این به بعد ، کلیه امور خانه ، بر اساس همان اساسنامه اصلی خانه مطبوعات ، مدیریت شود . 

  در پایان جلسه ، عکس یادگاری نیز گرفته شد و خبر این جلسه از طریق خبرگزاری ایسنا ، پوشش داده شد .

  یک نظر بگذارید