بايگانی
آخرين نظرات …

  خانه مطبوعات و ضرورت تعامل با مدیران ارشد استان

  خانه مطبوعات و ضرورت تعامل با مدیران ارشد استان

  یادداشت ، مدیر مسئول ، اصلاح ۲۷۲ ، دوشنبه ۲۳/۳/۱۳۹۰ ، سال ششم .

   

  خانه مطبوعات ، به عنوان محل تجمیع اهالی نوشتن و نشر و صاحبان اندیشه ، جایگاه مهم و تاثیرگذاری است که به شرط داشتن برنامه های دقیق و عمل بر اساس آن ها ، می تواند در آبادانی استان گیلان ، نقش سازنده ای را ایفا نماید .

  انجام تکلیف فوق ، به روش ها و ابزارهایی نیاز دارد که باید به موقع آن ها را به کار گرفت و در جای خود ، به درستی ، و با در نظر گرفتن حکمت و مصلحت جمعی ، مورد استفاده قرار داد .

  یکی از این شیوه ها ، تعامل دایمی هیئت مدیره خانه مطبوعات با مدیران ارشد استان به صورت دایمی و منظم است .

  تضارب آراء به صورت مداوم و پیوسته با مدیران محترم ، موجب می شود که خانه مطبوعات ، خود را به بهترین شکل ممکن به این عزیزان بشناساند و نظرات کارشناسی اهالی مطبوعات منطقه را به صورت سیستمی و دقیق به آنان منتقل نماید و از کمک های گوناگون آن ها برخوردار گردد .

  هر چند ممکن است رفت و آمدهای کاری اعضای هیئت مدیره با مدیران ارشد ، احتمالا موجبات تنگ نظری یا تبلیغات منفی برخی از دوستان ناآگاه را فراهم سازد ، اما نشانگر حضور با نشاط این خانه در عرصه فعالیت های سیاسی و اجتماعی گیلان است و چاره ای جز این نیست .

  آیا می توان از خانه مطبوعات ، کارهای زیادی را انتظار داشت و از سوی دیگر او را از برقراری ارتباط با صدا و سیما و سازمان های دیگر ، منع نمود ؟

  مسلما اعضای منصف و متشخص مطبوعات استان ، به خوبی آگاهند که خانه مطبوعات ، بدون داشتن دیدارهای مستمر با مدیران استان ، از یاد و خاطر مسئولین پاک شده و دیگر نخواهد توانست به انجام وظایفی که فعالان نشریات بر عهده آن نهاده اند ، اقدام نماید .

  به قول شاعر : از دل برود هر آن که از دیده برفت

  یک نظر بگذارید